Ladies' Choice

A Monthly movie night for women

LADIES' CHOICE is a movie night that takes place once a month on Thursdays. On that night there is a screening of a new film that definitely speaks to women. Accordingly to the topic of the film, their mood or the specific night ladies can choose their companion of the night. Why not come to spend some quality time with friends! Either way there will be a spirited evening that begins with welcome drinks at the cinema café and continues with the introduction to the film with the evening's guest. 

JÄRGMINE ÜRITUS:

Daamide valiku eriseanss naaseb  neljapäeval, 20. juunil kell 19.00, kui linastub ajalooline draama "Kuninganna Catherine’i ohtlik mäng" (Firebrand), mille peaosades säravad erakordsetes rollides Alicia Vikander ja Jude Law.

FILMIST:
Aasta on 1546. Kurikuulus Henry VIII (Jude Law) on sõjas ja tema kuues ja viimane naine, kuninganna Catherine Parr (Alicia Vikander) on olnud sel ajal riigi asevalitsejaks ning tulevase kuninganna, Elizabeth I eeskujuks.

See ei meeldi üldse aga Inglismaa kirikule eesotsas piiskop Stephen Gardineriga (Simon Russell Beale), kes tahaks edumeelse Catherine’i ketserina tuleriidale saata, kuid seni, kuni Catherine on riigi eesotsas, ei ole võimalik kirikul midagi teha.

Kui türannlik, kuid eluohtlikult haige Henry VIII lõpuks sõjast saabub, siis algab võidujooks ajaga - kas Catherine suudab varajata, et toetas salaja protestantismi propageerimise tõttu hukatud sõbranna Anne Askew (Erin Doherty) püüdlusi või suudab kirik mõjutada halastamatut Henry VIII piisavalt, et too saadaks surma juba oma kolmanda naise.

Kõiki saabujaid ootab kell 18.30-19.00 tervitusjook!
KOHTUMISENI! 
OSTA PILET

Järgmised Daamide valik eriseansid: 

11.07 - “Kui ta vaid teaks” (Ik wist het) Rež. Jamel Aattache

08.08 - “Ei iial enam” (It Ends with Us). Rež. Justin Baldoni