AINULT FRIIKIDELE

Filmiklassika peavoolust kõrvale jäävaid meistriteoseid tutvustav sari naaseb, kuid veidi uues kuues.

Järgmine Ainult friikidele seanss toimub 14. augustil kell 19.00, kui linastuvad viimaste aastate kõige veidramad, vastuolulisemad ja fenomenaalsemad õudusfilmid "Karupoeg Puhh: veri ja mesi" ja "Karupoeg Puhh: veri ja mesi 2"

Filmid põhinevad A. A. Milne legendaarsel lasteraamatul "Karupoeg Puhh", kuid lastele filmid siiski sobilikud ei ole.

Režissöör Rhys Frake-Waterfieldi "Karupoeg Puhh: veri ja mesi" sai teoks, sest karupoeg Puhh läks 2022. aastast vabakasutusse, mistõttu sündiski idee teha film väga paljude lapsepõlve lemmikust õudusfilm.

Idee tehti küll maha, kriitikutele film ei meeldinud ning seda nimetati isegi kõigi aegade halvimaks filmiks, kuid 100 000 dollariga valminud film kujunes täielikuks hitiks.

Kinokassadest koguti 7.7 miljonit dollarit, 2024. aastal linastus ka teine osa ning sündis ka “Poohniverse: Monsters Assemble", mille alla koondatakse paljude teiste lastelugude põhjal tehtud õudusfilmid nagu näiteks "Bambi: The Reckoning", "Peter Pan’s Neverland Nightmare" ja "Pinocchio Unstrung".

Augustis saavad kõik võimaluse kogeda järjest “Poohniverse" filmiuniversumi kahte alustala "Karupoeg Puhh: veri ja mesi I - II"

Karupoeg Puhh: veri ja mesi (2023)

Seikluste ja lõbutsemise päevad Saja Aakri metsas on lõppenud. Christopher Robini poolt hüljatud ning üksindusse jäetud karupoeg Puhh ja Notsu on aja jooksul muutunud metsikuteks. Meepottidest ei hooli enam keegi, kui vere maitse on huuli läitnud.

Suureks sirgunud Christopher naaseb koos pruudiga Saja Aakri metsa, soovides tutvustada oma lapsepõlve sõpru. Peatselt aga mõistavad nad, et miskit on väga valesti, kuid Christopher ei soovi lahkuda enne sõprade leidmist.

Puhhi ja Notsu verine ristiretk saab aga auru juurde, kui neli kaunitari metsamajakesse spaatama tulevad.

 

Karupoeg Puhh: veri ja mesi 2 (2024)

Viis kuud pärast Saja Aakri metsas toimunud mõrvu püüab Christopher Robin oma elu taas rööbastele saada, kuid Puhhil on vähe teised mõtted. Puhh ihkab kättemaksu ning kaasab selleks ka Tiigri ja Öökulli. Suur vastasseis saab lõppeda vaid ühtmoodi.


Jälgi üritust ka FACEBOOKIS