Artis Kids' Morning

A Movie morning for the whole family,
fun activities for children

KIDS' MORNING is a movie morning for children up to 12 years old and their families. It takes place once a month on Sundays. There is a screening of a new family film and after the film the kids can do something fun. Sometimes it includes a sweet snack. Kids' morning is a great opportunity to enjoy violence free European family films (sometimes other origin) in the company of other kids and families. You also have a cafe and baby WC at your disposal.   

Järgmise sündmuse info on peagi siin.
Tere tulemast tagasi!

 

Järgmine üritus: 

Pühapäeval, 16. juunil kell 11.30 linastub "Pahupidi 2" (Inside Out 2) - kõik meie tuttavad emotsioonid - Rõõm, Kurbus, Hirm, Viha ja Vastikus - on tagasi!

Pärast seanssi lastele tore tegevus!

Film linastub eesti keeles!
 
FILMIST:
Kõik meie tuttavad emotsioonid - Rõõm, Kurbus, Hirm, Viha ja Vastikus - on tagasi, aga kuna Raili on saanud juba 13-aastaseks ja astunud seega haprasse murdeikka, saabub ühel päeval "peakorterisse" täiesti uus emotsioon - Ärevus. Ja nagu sellest veel vähe oleks - tal on kaasas ka tema lahutamatud sõbrad Kadedus, Piinlikkus ja Tülpimus.

Loomulikult on nende saabumine ajastatud täiuslikult, sest Raili on suundumas just oma esimesse hokilaagrisse, kus on vaja otsusele jõuda, kuidas võita endale uusi sõpru ilma, et oma praeguseid parimaid sõpru eemale peletada, kuidas võita treeneri poolehoid ilma, et sind pugejaks ei peetaks ja kuidas teha ülilihtsaid asju selgeks oma vanematele, kes ei näi otsekui üleöö mitte millestki aru saavat.
HAARA PILETID
Järgmise lastehommikud: 

07.07 “Mina, supervaras 4” (Despicable Me 4). Rež. Chris Renaud, Patrick Delage

11.08 “Pingviin Paul ja Kaosesõsarad” (Die Chaosschwestern und Pinguin Paul) Rež. Mike Marzuk