Artise animeõhtu

Tunnustatud ja erilise Jaapani animatsiooni filmiõhtu.

Üritustesari ANIMEÕHTU toob kord kuus publikuni ühe Jaapani või aasia animeeritud filmi, millele eelneb sissejuhatus ja tore mälumäng. Parim võimalus anime filmi nautimiseks!

"Cowboy Bebop: The Movie" 

"Cowboy Bebop: The Movie" 

"Cowboy Bebop: The Movie" 

"Cowboy Bebop: The Movie" 

Järgmine üritus:


Reedel, 28.juunil kell 18.30 linastub üks suurepäraseimaid animeid, mis kunagi tehtud: "Cowboy Bebop: The Movie" (Kaubōi Bibappu: Tengoku no Tobira, 2001).

Ühe hoolimatu palgamõrvari ja tema partnerite futuristlikud seiklused filmis "Cowboy Bebop: The Movie" põhineb senini populaarsel telesarjal, mis oli eetris 1998 - 1999 ja mille põhjal valmis hiljuti väga kehvasti vastu võetud Netflixi seriaal ja mille põhjal on veel tulemas ekraniseeringuid.

Seansile eelneb sissejuhatus ja/või mängime Kahooti auhindade peale! 

Filmist:
Aasta on 2071. Pärast terrorirünnakut tabab Marsi elanikkonda surmav viirus ning valitsus kuulutab välja ajaloo suurima pearaha süüdlase tabamiseks. Kosmoselaeva Bebop pearahaküttide meeskond (Spike, Faye, Jet ja Ed) võtavad pakkumise vastu lootuses pearaha kätte saada. Kuid süüdlast ümbritsev müsteerium on keerulisem, kui nad ette kujutasid ja nemad pole ainsad, kes teda jahtivad.
Leia üritus ka FACEBOOKIS!
OSTA PILET SIIT

Järgmine üritus:

Laupäeval, 29. juunil kell 19:00 linastub "Blue Lock" manga-ja animeseeria põhjal valminud täispikk animefilm "Blue Lock The Movie -Episode Nagi-".

NB! Piletid lähevad müüki esmaspäeval, 24.juunil


Igava eluga keskkooliõpilase Nagi Seishiro lemmiklause on “On alles tüütus”. Siis aga avastab Nagi varjatud ande ta maailmameistritiitlist unistav klassikaaslane Mikage Reo, kes innustab teda jalgpalli mängima ja oma annet jagama. Nagi saab ühel päeval kutse salapärasesse “BLUELOCKI” projekti. Imelaps kohtub seal riigi parimate ründajatega ja leiab end seni teadmata maailmast, kui ühes Reoga parimaks saamisest unistab.

Imelaps vajab avastamist. Ründaja Nagi Seishiro üüratu anne ja iseloom pööravad jalgpallimaailma pahupidi.

Lavastaja on Shunsuke Ishikawa, loo autor Muneyuki Kaneshiro, manga autor Kouta Sannomiya. Kunstnik on Yusuke Nomura, stsenaariumi kirjutas Taku Kishimoto ja helilooja on Jun Murayama. Tootja on Eightbit.
OSTA PILET SIIT
Tokyo Godfathers (2003) Rež. Satoshi Kon

Järgmised üritused: 

26.07 Tokyo Godfathers (2003) Rež. Satoshi Kon

16.08 Wicked City (1987) Rež. Yoshiaki Kawajiri