27. jaanuaril toimub kino Artise järgmine E-spordi õhtu🏆🏆🏆, kus võistlustulle tuleb kolm suurimat kaklusmängu: "Mortal Kombat 1", "Street Fighter 6" ja "Tekken 8". 

Eelmise ürituse kohta saab lugeda  Õhtulehest (video on ka). 

PARIMATELE ILUSAD KARIKAD!!!

"Mortal Kombat 1"
🥇
NetherRealm Studios poolt toodetud kaklusmängu põhiseeria kaheteistkümnes osa ilmub alles 19. septembril 2023. Seega mõned nädalad hiljem teeme esimesed jõuproovid, et süües kasvaks isu. Mängitakse Playstation 5 konsoolil ja arvuti monitoril. Mäng on verine, seega nõrganärvilistele mitte soovitav.

"Street Fighter 6"

🥇Capcomi toodetud kaklusmängu põhiseeria kuues osa ilmus suvel 02. juunil 2023. Seega juba nädal aega hiljem tegime esimesed jõuproovid ja seni kahel toimunud üritusel on olnud erinevad võitjad ja erinevad kolm parimat. Kes võidab järgmine kord? Mängitakse Playstation 5 konsoolil ja arvuti monitoril.
"Tekken 8"
🥇Bandai Namco toodetud maailma kõige keerulisema kaklusmängu tiitlit kandev hetkel veel viimane väljalase on Eestis kohustuslik e-spordi osa. Ustava kommuuni esindajad väsimatult harjutavad, seega Tekkenist on saanud üks vähesed kaklusmänge, kus võitjat pole enam nii kerge ennustada. Mängitakse Playstation 5 konsoolil ja arvuti monitoril.
Reeglite kohta saab lugeda siit: https://www.kino.ee/news/1911/

Bräketid registreerimiseks leiab siit: https://www.start.gg/tournament/e-spordi-htu-27-01-2024/details 

Facebooki ürituse leiab siit: https://www.facebook.com/events/777601994203023 

Pileti saab osta siit: https://www.kino.ee/event/6652/ 
OSTA PILET JA TEE NÄPUD SOOJAKS