REKLAAM KINOS

Kino Artis võib olla Sinu reklaamikanal mitmel moel!

REKLAAM KINOEKRAANIL
Sinu reklaamklipp meie kinosaalide ekraanidel enne filmide algust (v.a lasteseansid, eriseansid ja festivalifilmid). Artisel on 181- ja 72-kohalised saalid ning filme vaatavad tuhanded inimesed kuus. Reklaami saab näidata ka kindla filmi ees. Reklaamide näitamine toimub videoprojektorist ning saame näidata klippe, mis on pikkusega kuni 30 sekundit, MPEG-4 formaadis ja külje suhtega 16:9. Klipi asemel võib olla ka JPEG formaadis visuaal mõõtudega 1920x1080!
REKLAAMIKLIPP LCD EKRAANIDEL
Artise fuajees ja kohvikus asuvad TV-monitorid, kus jooksevad kino avamisest kuni sulgemiseni uute filmide tutvustused. Sony 42” Full HD LCD ekraane on meil kokku 7. Reklaamklipi pikkuseks neil ekraanidel on kuni 30 sekundit ja seda näidatakse sagedusega 4 korda tunnis. Formaadiks MPEG-4, külje suhe 16:9. Klipi asemel võib olla ka JPEG formaadis visuaal. 

TOOTENÄIDISTE JAGAMINE

Kino fuajees on võimalik oma stendi, lauakese või aluse korral tutvustada oma uusi tooteid, mida kinokülastajad saavad endaga kaasa võtta või kohapeal tarbida. Samuti on võimalik mõnesid tootenäidiseid ja flaiereid anda kaasa piletiostuga. 

LAUARÄÄKIJAD KINO KOHVIKUS
Kino Artise kohvikulaudadele on võimalik paigutada reklaami lauarääkijate kujul. Või on Sul veelgi parem idee?
 

Saada meile oma soov