Registreeru

Daamide valik

DAAMIDE VALIK on kinoõhtu, mis leiab aset kord kuus neljapäeviti. Sel õhtul esilinastub Artises uus film, mis kindlasti naispublikut puudutab. Vastavalt filmi teemale, tujule või konkreetsele õhtule saavad armsad daamid valida ka oma selle õhtu kaaslase. Miks mitte tulla veetma kvaliteetaega sõprade seltskonnas! Igal juhul ootab ees meeleolukas õhtu, mis algab tervitusjoogiga kohvikus ning jätkub filmi sissejuhatuse, kingituste loosimise või mõne muu üllatuse ning filmiga saalis. 

 

JÄRGMINE ÜRITUS: 

27. jaanuaril kell 18.30 Prantsuse draamafilmiga "KAHE MAAILMA VAHEL", milles teeb kaasa Juliette Binoche. Teretulemast!

FILMIST: 

Tuntud kirjanik Marianne Winckler (Juliette Binoche) otsustab kirjutada raamatu töökohtadega seotud ebakindlusest, mistõttu sukeldub ise sellesse maailma ning läheb koristajana tööle Prantsusmaa põhjapoolsesse sadamalinna Caeni. Seal töötades avastab Marianne end maailmast, mille elanikud on ühiskonna jaoks „nähtamatud“ ja kelle jaoks on iga euro väga tähtis. Tööd tehes loob Marianne lähedased sidemed kaaskannatajatega, aga mis juhtub loodud sõprussidemetega, kui tõde tuleb päevavalgele?

Kõiki saabujaid ootab tervitusjook, filmile eelneb vestlus õhtu külalisega. 

VAATA TREILERIT

OSTA PILETID

JÄLGI FACEBOOKIS 

 

 

 

Üritusi ei ole.