Artise lastehommik

Kinohommik kogu perele, vahva tegevus lastele

ARTISE LASTEHOMMIK on kuni 12-aastastele lastele ja kogu perele mõeldud kinohommik, mis leiab aset pühapäeviti. Sel hommikul linastub Artises uus koguperefilm, pärast mida saavad lapsed teha midagi lõbusat või põnevat. Lastehommik on tore võimalus nautida peamiselt Euroopa päritolu ja positiivse sisuga lastefilme ning veeta mõnusat aega teiste laste ja perede seltsis. Teie käsutuses on ka hubane kohvik, laste mängutuba ning lastele kohased tualetid. 

Järgmise sündmuse info on peagi siin.
Tere tulemast tagasi!

 

Järgmine üritus: 

Pühapäeval, 16. juunil kell 11.30 linastub "Pahupidi 2" (Inside Out 2) - kõik meie tuttavad emotsioonid - Rõõm, Kurbus, Hirm, Viha ja Vastikus - on tagasi!

Pärast seanssi lastele tore tegevus!

Film linastub eesti keeles!
 
FILMIST:
Kõik meie tuttavad emotsioonid - Rõõm, Kurbus, Hirm, Viha ja Vastikus - on tagasi, aga kuna Raili on saanud juba 13-aastaseks ja astunud seega haprasse murdeikka, saabub ühel päeval "peakorterisse" täiesti uus emotsioon - Ärevus. Ja nagu sellest veel vähe oleks - tal on kaasas ka tema lahutamatud sõbrad Kadedus, Piinlikkus ja Tülpimus.

Loomulikult on nende saabumine ajastatud täiuslikult, sest Raili on suundumas just oma esimesse hokilaagrisse, kus on vaja otsusele jõuda, kuidas võita endale uusi sõpru ilma, et oma praeguseid parimaid sõpru eemale peletada, kuidas võita treeneri poolehoid ilma, et sind pugejaks ei peetaks ja kuidas teha ülilihtsaid asju selgeks oma vanematele, kes ei näi otsekui üleöö mitte millestki aru saavat.
HAARA PILETID
Järgmise lastehommikud: 

07.07 “Mina, supervaras 4” (Despicable Me 4). Rež. Chris Renaud, Patrick Delage

11.08 “Pingviin Paul ja Kaosesõsarad” (Die Chaosschwestern und Pinguin Paul) Rež. Mike Marzuk