Registreeru

Valikud

Ostukorv

Valmis

I 8 1/2 I
Alla 12-aastastele mittesoovitatav!

  • 2h 18 min
  • Komöödia, Draama
  • itaalia keeles
  • Eesti, Vene
  • Federico Fellini
  • Marcello Mastroianni, Claudia Cardinale, Anouk Aimée
  • 20. jaanuaril tähistab kino Artis filmiajaloo ühe olulisema ja mõjukama režissööri, Itaalia sürrealisti Federico Fellini 102. sünniaastapäeva 1963. aasta meistriteose "8½" erilinastusega. Fellini avangard-film "8½" on lugu itaalia režissöörist Guido Anselmist, kes proovib pärast oma viimast suurt õnnestumist tulla välja uue ideega.

19:00 Neljapäev 20.01.2022

Artis, Saal 1

itaalia keeles, 2D
Subtiitrid: Eesti keeles, Vene keeles
Seansi lõpp: 21:28
Federico Fellini 102. sünniaastapäeva eriseansi juhatab sisse filmiajaloolane Jaak Lõhmus!
Kokku kohti: 181
Vabu kohti: 67
60%

Vali piletid

Tavapilet 8,00 €
Piletite müük lõpeb kell 20.01.2022 18:30

 

Tere tulemast Kino Artis piletipoodi!

Internetist on võimalik osta kinopilet nii registreerumata kui registreeritud kliendina. Esimesel juhul tuleb valida vaid meelepärane seanss ja istekoht ning pärast makse sooritamist saadetakse pilet Sinu valitud e-maili aadressile.

Registreerudes liitud automaatselt meie kinoklubiga Artišokk. Liitumine on tasuta ega kohusta millekski. Olles aga klubiliige, saad osta piletid tavahinnast soodsamalt. Registreeruda saad siinsamas kodulehel, klikates üleval servas lingile REGISTREERU. Rohkem infot leiad menüüribal olevast KINOKLUBI rubriigist.

Piletite broneerimine veebis lõpeb 2 tundi enne seansi algust. Välja ostmata broneeringud vabanevad automaatselt broneeringu kinnituses märgitud ajal. Jälgi alati broneeringu infot, sest see võib vastavalt üritusele muutuda.

Eriseanssidel, filmipäevadel ja festivalidel võivad kehtida erihinnad ja puududa klubiliste ja muud soodustused. Lisainfo kino kassas ja seansi juures.

Piletite müük veebis lõpeb pool tundi enne seansi algust.

Sooduspileti ostmisel või veebist ostetud sooduspiletiga sisenemisel tuleb esitada soodustust tõendav dokument saali sisenemisel.

Pileti võid ette näidata nii telefonist kui prindituna. Soovi korral prindib pileti välja kino kassa.

NB! Artis on plaksumaisivaba kino.