Registreeru

Valikud

Ostukorv

Valmis

I Artišokk ahvatleb: Le fabuleux destin d'Amelie Poulain I
Alla 12-aastastele mittesoovitatav!

  • 2h 02 min
  • Komöödia, Romantiline
  • Jean-Pierre Jeunet
  • Audrey Tautou, Mathieu Kassovitz, Rufus ., Isabelle Nanty, Dominique Pinon
  • 2021. aastal alguse saanud üritustesari "Artišokk ahvatleb" on iga kahe kuu järel reedeti toimuv kinoõhtu, mis on oma nime saanud Artise kinoklubi järgi ning sisaldab üht mõtteid ja küsimusi tekitavat väärt filmi minevikust ning külalisi, kellega koos pärast filmi nähtu üle arutleda. Õdus õhtu koos tähelepanuväärse filmi ja põneva vestlusega!

19:00 Reede 10.12.2021

Artis, Saal 1

prantsuse keeles, 2D
Subtiitrid: Eesti keeles, Vene keeles
Seansi lõpp: 21:32
Pärast filmi avab filmi suurim fänn, filmilevitaja Kaupo Liiv "Amélie" fenomeni ja tähtsust filmikunstimaailmas. Kõigile saabujaile Löfbergs ICE kohvijook!

Vali piletid

Tavapilet 8,00 €
Piletite müük sellele seansile lõppes 10.12.2021 18:30

 

Tere tulemast Kino Artis piletipoodi!

Internetist on võimalik osta kinopilet nii registreerumata kui registreeritud kliendina. Esimesel juhul tuleb valida vaid meelepärane seanss ja istekoht ning pärast makse sooritamist saadetakse pilet Sinu valitud e-maili aadressile.

Registreerudes liitud automaatselt meie kinoklubiga Artišokk. Liitumine on tasuta ega kohusta millekski. Olles aga klubiliige, saad osta piletid tavahinnast soodsamalt. Registreeruda saad siinsamas kodulehel, klikates üleval servas lingile REGISTREERU. Rohkem infot leiad menüüribal olevast KINOKLUBI rubriigist.

Piletite broneerimine veebis lõpeb 2 tundi enne seansi algust. Välja ostmata broneeringud vabanevad automaatselt broneeringu kinnituses märgitud ajal. Jälgi alati broneeringu infot, sest see võib vastavalt üritusele muutuda.

Eriseanssidel, filmipäevadel ja festivalidel võivad kehtida erihinnad ja puududa klubiliste ja muud soodustused. Lisainfo kino kassas ja seansi juures.

Piletite müük veebis lõpeb pool tundi enne seansi algust.

Sooduspileti ostmisel või veebist ostetud sooduspiletiga sisenemisel tuleb esitada soodustust tõendav dokument saali sisenemisel.

Pileti võid ette näidata nii telefonist kui prindituna. Soovi korral prindib pileti välja kino kassa.

NB! Artis on plaksumaisivaba kino.