Registreeru

I Going in Style I

Oscari-võitjad Morgan Freeman (“Miljoni dollari tüdruk”), Michael Caine (“Siidrimaja seadused”, “Hannah and Her Sisters”) ja Alan Arkin (“Väike Miss Päikesepaiste”) kehastavad Zach Braffi lavastatud komöödias “Going in Style” eluaegseid sõpru Williet, Joed ja Ali, kes kogumispensionist ilma jäädes otsustavad esmakordselt elus midagi tavatut teha.

Kuna arved vajavad maksmist ja nad ei taha lähedasi alt vedada, riskib kolmik kõigega, et teha tuul alla neilt raha röövinud pangale.

Kaks korda Oscarile kandideerinud Ann-Margret (“Tommy”, “Carnal Knowledge”) mängib toidupoe kassapidajat Anniet, kes on Alile silma peale pannud. Joey King (“Soovin olla siin”) kehastab Joe nutikat lapselast Brooklynit, Oscarile kandideerinud Matt Dillon (“Kokkupõrge”) FBI agent Harnerit ning Christopher Lloyd (“Tagasi tulevikku” triloogia) kuttide semu Miltonit. John Ortiz (“Õnneteraapia”) mängib kahtlase taustaga Jesusi, kes nõustub kuttidele kuritegelikku nõu andma, ja Peter Serafinowicz (“Galaktika valvurid”) Joe endist väimeest Murphyt, kelle tutvustest kanepikliinikus võib viimaks kasu olla.

Theodore Melfi (“Püha Vincent”) stsenaariumi lavastaja on Zach Braff (“Aedade osariik”).

“Going in Style” produtsent on Donald De Line (“Itaalia rööv”). Tegevprodutsendid on Toby Emmerich, Samuel J. Brown, Michael Disco, Andrew Haas, Jonathan McCoy, Tony Bill, kes oli ka 1979. a samanimelise filmi produtsent, ning Bruce Berman.

Loomingulisesse meeskonda kuulusid Emmyle kandideerinud operaator Rodney Charters (“24”), kunstnik Anne Ross (“Tõlkes kaduma läinud”), monteerija Myron Kerstein (Braffi “Aedade osariik” ja “Soovin olla siin”), kostüümikunstnik Gary Jones (“Vana-aastaõhtu”) ja helilooja Rob Simonsen (“Foxcatcher”, “Soovin olla siin”).

“Going in Style” jõuab kinodesse kõikjal maailmas alates 6. maist 2017.

New Line Cinema esitleb ühes Village Roadshow Picturesiga De Line Picturesi toodetud Zach Braffi filmi “Going in Style”. Levitaja on Warner Bros. Pictures ja teatud riikides Village Roadshow Pictures.