Registreeru

Filmitalgud on Kinobussi poolt korraldatud, terve 2011. aasta läbi kestev meelelahutuslikult hariv projekt, mille käigus aktiviseeritakse kogu ühiskond tegemaks üle Eesti üks ühine film. Nii esitatakse koos Euroopa Kultuuripealinna Tallinnaga suur kingitus Eesti filmi 100. juubeliaastaks - 2012 on ametlikult Eesti Filmi Aasta.

Käes on detsembrikuu ja jõulud, aga väljas lõõmab päike. Miski on mäda! Maiade kalender ennustab lähenevat maailma lõppu ja nüüd peab igaüks otsustama, kuidas veeta elu viimased päevad. Rait tahab jõuda oma eluaegse jumaldatu, Lenna Kuurmaa juurde. Sõber Mihkel peab aga päästma maailma, ohverdades Lenna päikesejumalale. Brenda tahab põgeneda oma diktaatorliku ema eest, kuid teda ajavad taga hullumaja sanitarid. Ervin võidab hunniku raha, kuid mõistab, et raha kulutamiseks pole enam aega ning soovib suurest ahastusest surra. Kõikjal üle Eesti valitseb segadus. Aga lootus sureb viimasena ning õnneks saabub ka lõpp...

Maailma esimene ja eestlaste endi valmistatud talgufilm "Täitsa lõpp" on ilmatu tempoga road-movie läbi Eesti kulgemisest, heade inimestega kohtumisest ja ogarate inimestega toime tulekust ning soovitud armastuse leidmisest.