Registreeru

Selle kevade kodumaine kassahitt on rock-komöödia "Kormoranid ehk nahkpükse ei pesta". See on tempokas ja humoorikas, aga ka lohutust pakkuv komöödia inimestest, kes olusid ja aegu trotsides ning ennast ületades saavutavad ihaldatud sihi.

"Kormoranid ehk nahkpükse ei pesta" on žanrilt must komöödia ja räägib vanadest rokipeerudest, kes keelduvad kiiktoolides nurgas tiksumast, vaid tahavad iga hinna eest uuesti läbi lüüa. Kuid ükskõik mida nad ette ei võtaks, läheb asi järjest hullemaks! Kinolinal näeb tervet plejaadi udusulis superstaare, parimais aastais iidoleid ning puhta elueliksiiriga kangestatud klassikuid. Peaosades rokivad Guido Kangur, Roman Baskin, Ene Järvis, Jüri Vlassov, Ester Pajusoo, Elina Pähklimägi, Harry Kõrvits ja Enn Klooren. Kõrvalrollides näeme kõikvõimalikke avaliku elu tegelasi Tanel Padarist Jaanus Rohumaani ja nii mõnedki neist astuvad üles vägagi tavatutes rollides. Filmis kõlab tohutu kogus uuemat ja vanemat mõnusat kodumaist muusikat.

Filmi tootja on Kuukulgur Film, produktsioonifirma, mis on toonud publikuni senised kinohitid "Jan Uuspõld läheb Tartusse" ja "Müümise kunst".

Režii ja stsenaariumi eest vastutab sama tandem, kes on vastutav eelmise kassahiti "Jan Uuspõld läheb Tartusse" menukuse eest Eesti kinolevis – Andres Maimik ja Rain Tolk.