Register

Uudised

Hittide nädal Artises: viis õhtut täis lemmikfilme

|
Jaanipäevale eelneva töönädala õhtud sisustab kino Artis viimase aja publiku lemmikfilmidega, mida on viie õhtu peale kokku 11.

Igal õhtul 17. kuni 21. juunini on filmisõpradel suurepärane võimalus vaadata kaht väga head filmi, mis on n-ö õigel ajal vaatamata jäänud või mida sooviks lausa uuesti näha. 20. juunil on üksteise järgi kavas kolm linateost.

11 filmi seas leidub midagi igale maitsele – taasnäitamisele tuleb kirev valik menufilme alates Oscaritega pärjatud „Soosikust“ kuni kodumaise suurteoseni „Tõde ja õigus“. Vahele mahub nii Prantsuse romantikat, Itaalia eliidi skandaalset elu kui armastust külma sõja ajal.

Kuna õhtu esimesed filmid algavad kell 17:17 ja teised kell 19:19, võivad need, kel jaksu, nautida ka kaht filmi järjest. Kõigil viiel päeval on eripakkumised ka kino kohvikus.

Hittide nädala kava:

17.06

Madame

Poevargad

18.06

Valekonto

Tõde ja õigus

19.06

Ahto. Unistuste jaht

Silvio

20.06

Armastusega Vincent

Teine armuke

Bohemian Rhapsody

21.06

Külm sõda

Soosik

 

Üle kümne aasta tagasi komöödiaga "Superbad - ülikõva!" areenile tõusnud ja draamadega "Edu valem" (Moneyball) ja "Wall Streeti hunt" (The Wolf of Wall Street) parima kõrvalosatäitja Oscarile kandideerinud Jonah Hill on koostööd teinud selliste nimekate režissööridega nagu Martin Scorsese, Gus Van Sant ja vennad Coenid. Seekord istus ta ise lavastajatooli, et teha nostalgiline film rulatajatest, kes kasvasid üles 90ndate aastate keskel. "Mid90s" jõuab Eesti ekraanidele 7. juunil.