Registreeru

Valikud

Ostukorv

Valmis

I Värvilised unenäod I

  • 1h 00 min
  • draama
  • Virve Aruoja, Jaan Tooming
  • Katrin Zilinska, Raine Loo, Jaan Tooming
  • Väike Kati (Katrin Zilinska) veedab suve maal, iseenda ja oma kahe sõbra seltsis. Tema kujutluses paistab maailm täitsa teistmoodi. Siis aga tuleb ema (Raine Loo) talle järele, et ta tagasi linna viia. Kati ja maalt kaasatoodud kassipoeg peavad vaatama, kas nende kujutlusvõime saab ka linnas vabalt lennata. Tristan Priimägi

14:00 Pühapäev 22.11.2020

Artis, Saal 1

eesti keeles, 2D
Subtiitrid puuduvad.
Seansi lõpp: 15:00
24. PÖFF 2020

Vali piletid

Erihind 4,50 4,50 €
Festivalihind 5,00 €
Õpilane, tudeng, ajateenija 7,00 €
Piletimüüki ei toimu.

 

Tere tulemast Kino Artis piletipoodi!

Internetist on võimalik osta kinopilet nii registreerumata kui registreeritud kliendina. Esimesel juhul tuleb valida vaid meelepärane seanss ja istekoht ning pärast makse sooritamist saadetakse pilet Sinu valitud e-maili aadressile.

Registreerudes liitud automaatselt meie kinoklubiga Artišokk. Liitumine on tasuta ega kohusta millekski. Olles aga klubiliige, saad osta piletid tavahinnast soodsamalt. Registreeruda saad siinsamas kodulehel, klikates üleval servas lingile REGISTREERU. Rohkem infot leiad menüüribal olevast KINOKLUBI rubriigist.

Piletite broneerimine veebis lõpeb 2 tundi enne seansi algust. Välja ostmata broneeringud vabanevad automaatselt broneeringu kinnituses märgitud ajal. Jälgi alati broneeringu infot, sest see võib vastavalt üritusele muutuda.

Eriseanssidel, filmipäevadel ja festivalidel võivad kehtida erihinnad ja puududa klubiliste ja muud soodustused. Lisainfo kino kassas ja seansi juures.

Piletite müük veebis lõpeb pool tundi enne seansi algust.

Sooduspileti ostmisel või veebist ostetud sooduspiletiga sisenemisel tuleb esitada soodustust tõendav dokument saali sisenemisel.

Pileti võid ette näidata nii telefonist kui prindituna. Soovi korral prindib pileti välja kino kassa.

NB! Artis on plaksumaisivaba kino.