Registreeru

Valikud

Ostukorv

Valmis

I Nado mnoyu solntse ne saditsya I
Alla 16-aastastele keelatud!

  • 1h 48 min
  • komöödia, draama
  • Ljuvov Borissova
  • Ivan Konstantinov, Stepan Petrov, Anatoli Kirillih
  • Noor Altan saabub Artika isoleeritud saarele, kuid tema üksindust segab vanem mees Baibal, kes palub Altanilt midagi väga kummalist. Nimelt soovib Baibal, et Altan mataks ta oma naise kõrvale. Altan otsustab teda aga päriselt aidata ja näidata, et elul on endiselt midagi pakkuda.

15:15 Laupäev 15.02.2020

Artis, Saal 1

Subtiitrid: eesti keeles, vene keeles
Seansi lõpp: 17:11

Vali piletid

Tavapilet 7,70 €
Õpilane, tudeng, ajateenija 6,20 €
Seenior 6,20 €
Piletite ostmiseks logi sisse

 

 

Tere tulemast Kino Artis piletipoodi!

 

Internetist piletite ostmiseks on vajalik registreerumine. Seda saab teha siinsamas kodulehel, klikates üleval servas lingile „Registreeru“ ja täites ära vastava avalduse. Registreerudes liitud automaatselt meie kinoklubiga Artišokk. Liitumine on tasuta ega kohusta millekski. Olles klubi liige, saad osta pileti tavahinnast soodsamalt. Lisainfo: www.kino.ee/Club

 

Piletite broneerimine veebis lõpeb 2 tundi enne seansi algust. Broneeritud pilet tuleb välja osta 1 tund enne filmiseansi algust, vastasel juhul broneering aegub. NB: Eriürituste, nagu ajakirjade Eesti Naise ja Jana filmiõhtu puhul tuleb pilet välja osta hiljemalt 24h enne filmiseansi algust, vastasel juhul broneering aegub.

 

Peale piletiostu saad piletid kodus välja trükkida. Kui kodus printerit ei ole, trükitakse piletid välja kino kassas. Kui ostsid sooduspileti, võta kaasa soodustust tõendav dokument. Dokumendi puudumisel on kinol õigus saali sisenemine keelata.

 

NB! Artis on plaksumaisivaba kino.

 

Solarise keskuse keldrikorrusel asub südalinna soodsaim parkimismaja - kassas parkimiskaardi märgistanud klientidele kehtib soodushind 0,5h 1 €. Sissesõit parklasse Sakala tänavalt. Soovitame parkida parkla Rävala pst poolsele alale, kust pääseb liftiga otse kinno.