Registreeru

Valikud

Ostukorv

Valmis

I Dilili à Paris I
Alla 6-aastastele mittesoovitatav!

  • 1h 35 min
  • animatsioon, perefilm, Müsteerium
  • Michel Ocelot
  • Võluva stiiliga animafilm jutustab väikse tüdruku Dilili seiklustest kuldajastu Pariisis, kus ta püüab lahendada noorte neidude salapäraste röövimiste mõistatust ja puutub oma teel kokku paljude tollaste Prantsuse kultuuri suurkujudega nagu Marie Curie, Marcel Proust, Sarah Bernhardt, Henri de Toulouse-Lautrec jpt.

13:00 Laupäev 13.04.2019

Artis, Saal 2

eesti keeles
Subtiitrid puuduvad.
Seansi lõpp: 14:43

Vali piletid

Tavapilet 7,70 €
Laps (kuni 12. eluaastani) 3,50 €
Täiskasvanu lapse saatjana 5,50 €
Seenior 6,20 €
Õpilane, tudeng, ajateenija 6,20 €
Piletite müük sellele seansile lõppes 13.04.2019 12:00

 

Tere tulemast Kino Artis piletipoodi!

Internetist on võimalik osta kinopilet nii registreerumata kui registreeritud kliendina. Esimesel juhul tuleb valida vaid meelepärane seanss ja istekoht ning pärast makse sooritamist saadetakse pilet Sinu valitud e-maili aadressile.

Registreerudes liitud automaatselt meie kinoklubiga Artišokk. Liitumine on tasuta ega kohusta millekski. Olles aga klubiliige, saad osta piletid tavahinnast soodsamalt. Registreeruda saad siinsamas kodulehel, klikates üleval servas lingile REGISTREERU. Rohkem infot leiad menüüribal olevast KINOKLUBI rubriigist.

Piletite broneerimine veebis lõpeb 2 tundi enne seansi algust. Välja ostmata broneeringud vabanevad automaatselt broneeringu kinnituses märgitud ajal. Jälgi alati broneeringu infot, sest see võib vastavalt üritusele muutuda.

Eriseanssidel, filmipäevadel ja festivalidel võivad kehtida erihinnad ja puududa klubiliste ja muud soodustused. Lisainfo kino kassas ja seansi juures.

Piletite müük veebis lõpeb pool tundi enne seansi algust.

Sooduspileti ostmisel või veebist ostetud sooduspiletiga sisenemisel tuleb esitada soodustust tõendav dokument saali sisenemisel.

Pileti võid ette näidata nii telefonist kui prindituna. Soovi korral prindib pileti välja kino kassa.

NB! Artis on plaksumaisivaba kino.