Registreeru

Valikud

Ostukorv

Valmis

I Supermarsu I
Alla 6-aastastele mittesoovitatav!

  • 1h 26 min
  • fantaasia, perefilm
  • Joona Tena
  • Ella Jäppinen, Viljami Lahti, Essi Hellén
  • Emilia arvab, et ta on tavaline igav tüdruk. Tema parim sõber Simo on kooli kõige ebapopulaarsem poiss ja Emilia hakkab teda vältima. Ühel päeval hammustab Emiliat merisiga. Selle tulemusena omandab tüdruk võime muutuda Supermeriseaks, kes suudab lennata ja teha teisi ägedaid imetegusid.

11:00 Pühapäev 07.04.2019

Artis, Saal 1

eesti keeles
Subtiitrid puuduvad.
Seansi lõpp: 12:34
6. Euroopa lastefilmide festival

Vali piletid

Tavapilet 7,70 €
Laps (kuni 12. eluaastani) 3,50 €
Täiskasvanu lapse saatjana 5,50 €
Seenior 6,20 €
Õpilane, tudeng, ajateenija 6,20 €
Piletite müük sellele seansile lõppes 07.04.2019 10:00

 

Tere tulemast Kino Artis piletipoodi!

Internetist on võimalik osta kinopilet nii registreerumata kui registreeritud kliendina. Esimesel juhul tuleb valida vaid meelepärane seanss ja istekoht ning pärast makse sooritamist saadetakse pilet Sinu valitud e-maili aadressile.

Registreerudes liitud automaatselt meie kinoklubiga Artišokk. Liitumine on tasuta ega kohusta millekski. Olles aga klubiliige, saad osta piletid tavahinnast soodsamalt. Registreeruda saad siinsamas kodulehel, klikates üleval servas lingile REGISTREERU. Rohkem infot leiad menüüribal olevast KINOKLUBI rubriigist.

Piletite broneerimine veebis lõpeb 2 tundi enne seansi algust. Välja ostmata broneeringud vabanevad automaatselt broneeringu kinnituses märgitud ajal. Jälgi alati broneeringu infot, sest see võib vastavalt üritusele muutuda.

Eriseanssidel, filmipäevadel ja festivalidel võivad kehtida erihinnad ja puududa klubiliste ja muud soodustused. Lisainfo kino kassas ja seansi juures.

Piletite müük veebis lõpeb pool tundi enne seansi algust.

Sooduspileti ostmisel või veebist ostetud sooduspiletiga sisenemisel tuleb esitada soodustust tõendav dokument saali sisenemisel.

Pileti võid ette näidata nii telefonist kui prindituna. Soovi korral prindib pileti välja kino kassa.

NB! Artis on plaksumaisivaba kino.