Registreeru

Valikud

Ostukorv

Valmis

I Rūgštus miškas - DocPoint 2019 I

  • 1h 03 min
  • dokumentaalfilm
  • Rugilė Barzdžiukaitė
  • Seitsmekümnendatel oli kormoran kogu Euroopas haruldane liik (Eestis peaaegu tundmatu). Haruldusena võeti ta range kaitse alla. Nüüdseks on temast saanud kohatine nuhtlus. Nii pole küll ilus öelda, aga raske on leida ilusaid sõnu, et kirjeldada seda ärakuivanud vana männimetsa Leedus Kura sääre rahvuspargis.

14:30 Pühapäev 03.02.2019

Artis, Saal 2

leedu keeles
Subtiitrid: inglise keeles
Seansi lõpp: 15:53
DocPoint Tallinn 2019

Vali piletid

Piletimüüki ei toimu.

 

Tere tulemast Kino Artis piletipoodi!

Internetist on võimalik osta kinopilet nii registreerumata kui registreeritud kliendina. Esimesel juhul tuleb valida vaid meelepärane seanss ja istekoht ning pärast makse sooritamist saadetakse pilet Sinu valitud e-maili aadressile.

Registreerudes liitud automaatselt meie kinoklubiga Artišokk. Liitumine on tasuta ega kohusta millekski. Olles aga klubiliige, saad osta piletid tavahinnast soodsamalt. Registreeruda saad siinsamas kodulehel, klikates üleval servas lingile REGISTREERU. Rohkem infot leiad menüüribal olevast KINOKLUBI rubriigist.

Piletite broneerimine veebis lõpeb 2 tundi enne seansi algust. Välja ostmata broneeringud vabanevad automaatselt broneeringu kinnituses märgitud ajal. Jälgi alati broneeringu infot, sest see võib vastavalt üritusele muutuda.

Eriseanssidel, filmipäevadel ja festivalidel võivad kehtida erihinnad ja puududa klubiliste ja muud soodustused. Lisainfo kino kassas ja seansi juures.

Piletite müük veebis lõpeb pool tundi enne seansi algust.

Sooduspileti ostmisel või veebist ostetud sooduspiletiga sisenemisel tuleb esitada soodustust tõendav dokument saali sisenemisel.

Pileti võid ette näidata nii telefonist kui prindituna. Soovi korral prindib pileti välja kino kassa.

NB! Artis on plaksumaisivaba kino.