Registreeru

Kino Info

Kino kodukord

 

Et kinokülastus kujuneks meeldivaks elamuseks kõigile filmisõpradele, kehtib kinos Artis kodukord, mida peavad järgima nii kino töötajad kui külastajad.

Kino Artis on suitsu- ja popcornivaba ala. Siin ei tohi ilma loata pildistada ja filmida. Kino alal ja kinosaalides on valvekaamerad. Turvalisuse tagab Solarise keskuse turvameeskond.

Kinopiletid

- Seansile pääsemiseks tuleb kinosaali uksel esitada kehtiv kinopilet.
- Kinopileti saab osta kino kassast ja kodulehelt, kui ei ole tegemist festivali või eriüritusega, mis müüb oma pileteid mõne teise keskkonna kaudu.
- Kinopileti eest saab kassas tasuda sularahas või pangakaardiga, veebipoes töötavad pangalingid Swedbanki, SEB, Nordea ja    LHV klientidele.
- Soodustuse saamiseks tuleb esitada soodustust tõendav dokument enne piletiostu sooritamist ning saali sisenemisel, kui teenindaja seda küsib.
- Kinopileteid müüakse vaid neile, kes vastavad kehtestatud vanusepiirangule. Seda ka juhul, kui saatjaks on täisealine isik.
- Kinopileteid tagasi ei osteta. Erandkorras vahetatakse veel algamata seanssidele ostetud pilet võimalusel teise seansi pileti vastu.

Sissepääs kinosaalidesse 

- Kinosaalide sissepääsud asuvad kassa ja kohviku vahel. Kinos Artis on kaks saali: 181 kohta ja 72 kohta.
- Kinosaalide sissepääsul tuleb esitada teenindajale kehtiv kinopilet ning teenindaja soovil ka soodustust ja/või vanust tõendav dokument.
- Kinosaali ei lubata joobetunnustega, avalikku korda rikkuvaid ja tugevate isiklike hügieeniprobleemidega isikuid.
- Kinosaali ei tohi kaasa võtta väljaspoolt kino ostetud sööke ja jooke, külm- ja tulirelvi ning liikumist takistavaid suuri kotte.

- Kinosaali ei ole lubatud siseneda koos LOOMAGA, v.a juhtkoeraga. 
- Kinosaali võib siseneda joogiklaasiga.

Käitumine kinosaalides

- Kinosaalis on keelatud teiste külastajate (ja esinejate) segamine, seetõttu tuleb mobiiltelefon lülitada hääletule režiimile ning kõneleda vaid äärmisel vajadusel ja vaikselt.
- Keelatud on kino vara rikkumine või hävitamine: jälgi, et joogiklaas oleks turvaliselt topsihoidjas, ära aseta jalgu kinotoolile ega nühi jalgadega eesasuva kinotooli selga.

Väljumine kinosaalidest 

- Enne väljumist kontrolli, et kinosaali ei jää sinu isiklikke asju ega prügi. Prügikastid asuvad väljapääsude juures.
- Õhtu viimase seansi lõppedes toimub väljapääs Teatri väljaku poolsest trepikojast, parkla klientidele aktiveerib lifti kino teenindaja.

Kino õigused 

- Sundida kinost väljuma kino sisekorraeeskirju rikkuvad isikud neile piletiraha tagastamata.
- Keelduda kinopiletite müügist isikutele, kes on varem rikkunud kino kodukorda või üritanud kino petta.
- Kõrvaldada keelatud esemed ja ained, mis tagastatakse omanikele pärast seansi lõppu.