Registreeru

Kino Info

Kontaktid

Kino Artis haldajaks on Tallinnfilm OÜ.

 

Tallinnfilm OÜ / Kino Artis
Estonia pst 9
Tallinn 10143
E-post: tallinnfilm@kino.ee

 

Infotelefon: 53 614 813 E - P kell 12 - 16 (vastame telefonile võimaluse korral)

 

 

Kino juht Rein Palosaar: 663 1376; rein@kino.ee

Programmijuht Ra Ragnar Novod: 663 1376; raragnar@kino.ee

Turundus ja üritused Monica Raud: 663 1372; monica@kino.ee 

Kooligrupid: Maret Hook: 5051205; maret@kino.ee  

Kohvik: Maret Hook: kohvik@kino.ee

 

 

Stuudios Tallinnfilm toodetud filme haldab Eesti Filmi Instituut, kontakt +372 627 6060, film@filmi.ee, www.filmi.ee.