Registreeru

Sündmused

Üksildased hinged (Rare Beasts)

Kui oled tüdinud läägetest romantilistest draamadest, on Briti näitleja, filmitegija ja endise laulja Billie Piperi kirjutatud, lavastatud ja mängitud "Üksildased hinged" Sinu film!
 

Vahelduseks mõnikord läägevõitu ja etteaimatavatele romantilistele draamadele tuleb 17. juunist kino Artis ekraanile "Üksildased hinged" (Rare Beasts, 2019). "Üksildased hinged" on julge eksperiment, mis pöörab kõik ootuspärase pea peale. See on film teleproduktsioonifirmas töötavast Mandy'st (Billie Piper), kes on ühteaegu nii ema, kirjanik kui ka nihilist. Mandy on elukriisis vaevlev kaasaegne naine.

 

Kasvatades keerulist väikest poega Larchi (Toby Woolf) keset naiste revolutsiooni, ületades oma vanemate abielulahutusest põhjustatud vaimseid kannatusi ning samal ajal kirjutades armastusest, mida enam ei eksisteeri, kohtab ta elust räsitud meest Pete'i (Leo Bill), kes otsib väärtustunnet, kuuluvust ja “taastatud” mehe identiteeti. Kuid miski nende loos ei arene nii, nagu oodata võiks.

 

ÜKSILDASED HINGED on Billie Piperi nutikas ja tähelepanuväärne režissööridebüüt. Piper on varasemalt tuntud seriaalidest “Doktor Who”, “Lõbulinnu salapäevikud” ja “Penny Dreadful”. 


VAATA BILLIE PIPERI TÖÖALASEID SAAVUTUSI LÄHEMALT SIIT 

VAATA FILMI TREILERIT

VAATA SEANSIAEGU ARTISES