Registreeru

Sündmused

Lastehommik

LASTEHOMMIK on kuni 12-aastastele lastele ja kogu perele mõeldud kinohommik, mis leiab aset kord kuus pühapäeviti. Sel hommikul linastub Artises uus koguperefilm, pärast mida saavad lapsed teha midagi lõbusat või põnevat ning sageli ootab neid ka maiustus või suupiste. Lastehommik on tore võimalus nautida peamiselt Euroopa päritolu ja positiivse sisuga lastefilme ning veeta mõnusat aega teiste laste ja perede seltsis. Teie käsutuses on ka hubane kohvik ja pisikestele mõeldud wc-kabiin. 

 

JÄRGMINE ÜRITUS:

8. SEPTEMBRIL KELL 11:30

LASSEMAIA DETEKTIIVIBÜROO. ESIMENE MÕISTATUS

 

8. septembri hilishommik teeb rõõmsaks kõik LasseMaia detektiivibüroo fännid :)
Artises tuleb näitamisele armastatud detektiividuo värske film ja pärast seda ... pärast seda saab igaüks olla ise detektiiv! Tähistame sügise ja kooli algust koos oma lemmikute raamatu- ja ekraanikangelastega!

Kuidas Lasse ja Maia üldse esimest korda kohtusid? See on nende kõige esimene juhtum – põnev seiklus, mis algab sellest, et Valleby koolist varastatakse õdede Hammarabide raamat. Raamat kannab endas müstilist saladust ja korraga on koolis kõik kahtlusalused: kahtlane kasvataja, pingul dressidega võimlemisõpetaja, veider raamatukoguhoidja ja isegi direktor Brynolfsson ise! Ring tõmbub koomale ning Lasse ja Maia ees on karm väljakutse. Kas neil õnnestub oma kõige esimene mõistatus lahendada?

 

Vaata treilerit

Osta piletid