Registreeru

Sündmused

Lastehommik

LASTEHOMMIK on kuni 12-aastastele lastele ja kogu perele mõeldud kinohommik, mis leiab aset kord kuus pühapäeviti. Sel hommikul linastub Artises uus koguperefilm, pärast mida saavad lapsed teha midagi lõbusat või põnevat ning sageli ootab neid ka maiustus või suupiste. Lastehommik on tore võimalus nautida peamiselt Euroopa päritolu ja positiivse sisuga lastefilme ning veeta mõnusat aega teiste laste ja perede seltsis. Teie käsutuses on ka hubane kohvik ja pisikestele mõeldud wc-kabiin. 

 

JÄRGMINE ÜRITUS: 

06.12 kell 13.00 uue eestimaise filmiga "JÕULUD DŽUNGLIS"

Jõulukuu lastehommik polegi enam nii hommik. Pigem hubane lõuna, saab kaua magada! Ja sinna on müügis vaid 37 kohta. Filmi naudime koos mõnusa snäkiga ning pärast filmi ootab ees midagi väga toredat! 
 

Režissöör Jaak Kilmi koguperefilmi „Jõulud džunglis“ peategelane on 10-aastane koolitüdruk Paula, kes kolib koos perega troopikasse ja peab maha jätma endale tuttava maailma. Ehkki uus elu troopikas on tore, igatseb Paula siiski koduseid jõule ning nii otsustab ta koos oma uue sõbra Akhimiga džunglist jõulušamaani otsima minna. Kumbki ei tea aga, kui peadpööritavalt ohtlikuks võib selline retk osutuda. 

Eesti näitlejatest teevad kaasa Saara Pius, Pääru Oja ja Tõnu Kark. 

VAATA TREILERIT

OSTA PILETID