Registreeru

Sündmused

Juuli seitse

7. - 15. juulini toob Artis uuesti ekraanile valiku 2019. aasta menufilme, lisaks käesoleva aasta talvise hiti Fred Jüssist. Iga film linastub vaid ühe korra ühel õhtul. Väärt võimalus oma lemmikuid uuesti nautida või nägemata jäänud filmid siiski suurel ekraanil ära näha.

SEITSE ÕHTUT, SEITSE FILMI, NENDE SEAS ÜLLATUS!

 

T, 7.07 PÄRAST PULMI

Julianne Moore, Michelle Williams ja Billy Crudup ei jäta Sind külmaks selles paeluvas draamas, mis seob omavahel India ja New Yorgi, puuduse ja külluse, värsked ja ammused suhted. 

K, 8.07 VIIS AASTAAEGA: PIET OUDOLFI AIAD

Lummav dokumentaalfilm innovaatilisest maastikuarhitektist ja aianduse superstaarist Piet Oudolfist tõi eelmisel kevadel Artisesse enam kui 3000 huvilist. Inspireerib, harib, rahustab meeli.   

N, 9.07 ÜHESKOOS LÕPUNI VÄLJA

Artise 10. sünnipäeva puhul linastunud stiilne ja humoorikas Prantsuse draama ühe sõpruskonna värvikast taaskohtumisest õdusas rannamajas. Kuigi ses loos on ka pisaraid ja kibedust, on film tervikuna tõeline hea tuju film. Parim koos sõprade või armsamaga nautides!

R, 10.07 TÕDE JA ÕIGUS (LÜHENDATUD VERSIOON!)

Esmakordselt Eestis tuleb näitamisele menufilmi “Tõde ja õigus” 15 minutit lühem versioon – seesama, mis jõudis tänavu Oscarite shortlisti ehk 10 parema võõrkeelse filmi hulka. Seansi juhatab sisse filmi stsenarist ja režissöör Tanel Toom. Saab olema põnev! 

E, 13.07 VIHMANE PÄEV NEW YORGIS

Tõeliselt nauditavad Timothée Chalamet, Elle Fanning, Jude Law ja Selena Gomez vanameister Woody Alleni New Yorgi-nostalgilises romantilises komöödias.  

T, 14.07 ÄRTUEMAND

Kaasahaarav ja kriipiv psühholoogiline draama hilisteismelise noormehe ja tema isa uue naise kirglikust juhusuhtest, mis viib nad valusa ja ebavõrdse kokkupõrkeni. Peaosas teeb võrratu rolli Taani kuulsamaid näitlejannasid Trine Dyrholm. 

K, 15.07 FRED JÜSSI. OLEMISE ILU

Hingematvalt kaunis ja mõtlemapanev portreefilm, milles põimuvad legendaarse loodusmehe mõtted inimeseks olemise kohta ning Joosep Matjuse üles võetud kaadrid Jüssi armastatud radadest Eestimaa looduses. 

 

Seansside algus kell 19.00