Registreeru

Sündmused

Jaapani kuu filmiõhtud

08.10 kell 19:00

Öö, mil ujusin (The night I swam)

Lumised mäetipud Jaapanis. Igal varahommikul suundub kalur vaikselt külaturule tööle. Tema kuueaastane poeg ärkab isa püüetest hoolimata ega suuda enam uinuda. Minnes kooli, pea uimane, kaldub ta sissekäidud teelt kõrvale ja uitab lumme.

15.10 kell 19:00

Asako I & II 

Kontoritöötaja Ryohei (Higashide Masahiro) armub Asakosse (Karata Erika), kes töötab kohvikus. Kuigi Asakot ajab auväärne ja moraalne Ryohei segadusse, tunneb ta siiski mehe suunas tõmmet. Nad õpivad teineteist tundma, aga Asakol on saladus, mida ta Ryoheiga jagada ei saa. Nimelt on mehe nägu täpselt sama mis Asako endisel poiss-sõbral Bakul (Higashide), kellesse ta saatusliku romansi kestel sügavalt armus.

22.10 kell 19:00

Jaapani tüdrukud ei sure iialgi (Japanese Girls never die)

Kuhtuvas provintsilinnas elas vallaline kontoritöötaja Azumi Haruko (Aoi Yu), kuni ühel päeval ta lihtsalt haihtus. Kogu linnas ilmuvad seintele plakatid kadunud Harukoga ja isegi Haruko näoga grafiti hakkab levima. Samal ajal ringlevad internetis kuulujutud Haruko seosest koolitüdrukute gängiga, kes ründasid mehi valimatult.

29.10 kell 19:00

Uppuv armastus (Drowning love)

Natsume (Komatsu), Tokyost pärit teismeline modell, saadab oma päevi mööda ilma unistuste või põnevuseta. Kui ta kohtab Koichirot (Suda), Shinto preestri pere järeltulijat, leiab ta end noormehe loitsu alt. Eraldi ja koos olles püüab neiu suhte kaudu Koichiroga leida enda kohta elus.

 

Kõik seansid on tasuta!

Istekohti broneerida pole võimalik, kassa väljastab 0-pileteid alates 1 h enne seanssi.