Registreeru

Sündmused

ARTIŠOKK AHVATLEB

 

2021. aastal alguse saanud üritustesari "Artišokk ahvatleb" on iga kahe kuu järel reedeti toimuv kinoõhtu, mis on oma nime saanud Artise kinoklubi järgi ning sisaldab üht mõtteid ja küsimusi tekitavat väärt filmi minevikust ning külalisi, kellega koos pärast filmi nähtu üle südamest arutleda. Õdus õhtu koos tähelepanuväärse filmi ja põneva vestlusega!

 

JÄRGMINE ÜRITUS:

8. oktoobril kell 19.00

"ÜRGINSTINKT" (1992)

Paul Verhoeveni legendaarses draamapõnevikus "Ürginstinkt" (Basic Instinct) tegid mällusööbinud rollid Michael Douglas ja Sharon StoneEkraanile tuleb filmi värskelt restaureeritud kauni ja terava 4K pildiga uusim versioon!

Filmis uurib politseiuurija Nick Curran (Michael Douglas) endise rokkstaari jõhkrat mõrva, millega võib olla seotud manipuleeriv ja võrgutav kirjanik Catherine Tramell (Sharon Stone), kes oli tol ajal tapetu tüdruksõber. Kuigi uurija on enamvähem kindel, et Catherine on mõrvar, ei suuda ta leida tõendeid. Kui tapetuna leitakse ka Nicki rivaal politseis, kahtlustab Nick samuti Catherine'i. Ja alustab temaga ohtlikku mängu, et naist vahele võtta. Kuid suhte edenedes kasvab ohvrite arv ja vastuolulised asitõendid sunnivad Nicki enda kahtlusi küsimärgi alla seadma. 

Filmi lõppedes põnev vestlus psühhoanalüütik Endel Talvikuga!
 

VAATA TREILERIT

OSTA PILETID

JÄLGI ÜRITUST FACEBOOKIS

 

EELMISED ÜRITUSED: 

27.08 kell 19.00

"JAHT" (2012)

30. juunil kell 19.00

"MELANHOOLIA" (2011)

 

26.02 kell 19.00

"TALLINN PIMEDUSES" (1993)