Registreeru

Daamide valik

DAAMIDE VALIK on kinoõhtu, mis leiab aset kord kuus neljapäeviti. Sel õhtul esilinastub Artises uus film, mis kindlasti naispublikut puudutab. Vastavalt filmi teemale, tujule või konkreetsele õhtule saavad armsad daamid valida ka oma selle õhtu kaaslase. Miks mitte tulla veetma kvaliteetaega sõprade seltskonnas! Igal juhul ootab ees meeleolukas õhtu, mis algab tervitusjoogiga kohvikus ning jätkub filmi sissejuhatuse, kingituste loosimise või mõne muu üllatuse ning filmiga saalis. 

 

JÄRGMINE ÜRITUS:

7. NOVEMBRIL kell 18:30

LÕBUSTUSPARK

Novembrikuu Daamide valiku kinoõhtu toob halli ja sombusesse sügisõhtusse maagilise ja tundeküllase Rootsi filmi „Lõbustuspark“.
See on Romeo ja Julia moodi armastuslugu, mis on inspireeritud tänase päevani Stockholmis tegutseva lõbustuspargi Gröna Lund minevikust. Gröna Lund on väärikas ja kodanlik alternatiiv Nöjesfältetile, mis asub üle tee ning pakub odavat õlut, strippareid ning ajast ja arust atraktsioone. Kaks perekonda, kes juhivad oma õnnerattaid ja suhkruvatti täis mini-maailmasid, on seadnud endale eesmärgiks vastane hävitada. Seda seni, kuni nende noored pärijad Ninni ja John ootamatult armuvad. II maailmasõja varjus eskaleerub see perekondadevaheline konflikt omamoodi maagiliseks ja keerukaks looks sõjast, reetmisest ja keelatud armastusest.
Kino kohvik ootab Sind ja Su kaaslast alates 18:30 ning kell 19 jätkub õhtu saalis kingituste loosimise ja filmiga.

Vaata treilerit

Osta piletid

Üritusi ei ole.