Registreeru

Daamide valik

DAAMIDE VALIK on kinoõhtu, mis leiab aset kord kuus neljapäeviti. Sel õhtul esilinastub Artises uus film, mis kindlasti naispublikut puudutab. Vastavalt filmi teemale, tujule või konkreetsele õhtule saavad armsad daamid valida ka oma selle õhtu kaaslase. Miks mitte tulla veetma kvaliteetaega sõprade seltskonnas! Igal juhul ootab ees meeleolukas õhtu, mis algab tervitusjoogiga kohvikus ning jätkub filmi sissejuhatuse, kingituste loosimise või mõne muu üllatuse ning filmiga saalis. 

JÄRGMINE ÜRITUS:

26.03 kell 18:30

Tõsielusündmustel põhinev draamakomöödia MISSIDE MÄSS

Osades: Keira Knightley, Greg Kinnear, Suki Waterhouse jt

1970. aastal toimus Miss Maailma valimine Londonis ning õhtujuhiks oli USA komöödialegend Bob Hope. Tol ajal oli üle 100 miljoni vaatajaga iludusvõistluse ülekanne planeedi vaadatuim saade. Väites, et säärased konkursid alandavad naisi, tungis äsja loodud naisõiguslaste liikumine lavale ja segas võistluse otseülekannet, saades üleöö kuulsaks. Lisaks põhjustas palju kära võistluse tulemus - kauneimaks ei osutunudki rootslannast favoriit, vaid Miss Grenada, kes oli esimene Miss Maailmaks kroonitud mustanahaline. Vaid tundidega nägi kogu maailm, kuidas patriarhaat lavalt minema kupatati ja lääne iluideaal pahupidi pöörati. 

Tervitusjoogid serveerib kohvik kell 18:30 ning kell 19:00 jätkub õhtu saalis traditsioonilise kingiloosi, külalise ja filmiga. Kohtumiseni!

Vaata treilerit

Osta piletid

Üritusi ei ole.