Registreeru

Daamide valik

DAAMIDE VALIK on kinoõhtu, mis leiab aset kord kuus neljapäeviti. Sel õhtul esilinastub Artises uus film, mis kindlasti naispublikut puudutab. Vastavalt filmi teemale, tujule või konkreetsele õhtule saavad armsad daamid valida ka oma selle õhtu kaaslase. Miks mitte tulla veetma kvaliteetaega sõprade seltskonnas! Igal juhul ootab ees meeleolukas õhtu, mis algab tervitusjoogiga kohvikus ning jätkub filmi sissejuhatuse, kingituste loosimise või mõne muu üllatuse ning filmiga saalis. 

 

JÄRGMINE ÜRITUS:

28. OKTOOBRIL kell 18.30 "MAAILMA HALVIM INIMENE"

🍂 Oktoobrikuu Daamide kinoõhtu toob publikuni Joachim Trier'i värske linateose "Maailma halvim inimene", milles nii draamat kui komöödiat. 
🍂 Filmi keskmes on kolmekümneseks saav Julie, kelle elu on täielik jama. Mitmed tema anded on hääbunud, kuid naise poiss-sõber Aksel, kes ise on edukas romaanikirjanik, nõuab, et Julie võtaks asja rahulikult. Ühel õhtul satub Julie pidutsema ja kohtub noore ning võluva Eivindiga. Üsna pea lähevad nad Akseliga lahku ja Julie tormab ülepeakaela uude suhtesse, lootes oma elule uut perspektiivi. Kuid mõistab siis, et kõike elus muuta ei saa.
🍷 Enne filmi tervitusjook, kingiloos ja külaline! 
Ootame Sind kino kohvikus alates 18.30, saalis jätkame kell 19.

VAATA TREILERIT

OSTA PILETID 

 

Üritusi ei ole.