Registreeru

Daamide valik

DAAMIDE VALIK on kinoõhtu, mis leiab aset kord kuus neljapäeviti. Sel õhtul esilinastub Artises uus film, mis kindlasti naispublikut puudutab. Vastavalt filmi teemale, tujule või konkreetsele õhtule saavad armsad daamid valida ka oma selle õhtu kaaslase. Miks mitte tulla veetma kvaliteetaega sõprade seltskonnas! Igal juhul ootab ees meeleolukas õhtu, mis algab tervitusjoogiga kohvikus ning jätkub filmi sissejuhatuse, kingituste loosimise või mõne muu üllatuse ning filmiga saalis. 

 

JÄRGMINE ÜRITUS:

5. DETSEMBRIL kell 19:00

SONJA - VALGE LUIK

Jõulukuu ja ühtlasi aasta viimane Daamide valiku kinoõhtu toob pimedasse talveõhtusse särava filmi ühest väga tähelepanuväärsest naisest.

"Sonja – valge luik" on lugu norralannast Sonja Heniest, kolmekordsest olümpiavõitjast ning kaasaegse iluuisutamise rajajast, kes otsustas 1936. aastal Hollywoodi minna ja filmistaariks hakata. Tema esimene film osutus tõeliseks hitiks, mille piletimüük maailmas oli 1937. aasta suurim. Sonjast sai oma aja üks rikkamaid naisi, teda ümbritsesid alati fännid, armukesed ja perekond – ta polnud kunagi üksi. Staar aga vananes ning rambivalgus sai otsa. Kõik varises kokku, kui ta purjus peaga Rio de Janeiros märjal jääl kukkus. 


Kino kohvik ootab Sind ja Su võluvat kaaslast alates 19:00 ning kell 19:30 jätkub õhtu saalis kingituste loosimise ja filmiga.

Vaata treilerit

Osta piletid

Üritusi ei ole.