Registreeru

Daamide valik

DAAMIDE VALIK on kinoõhtu, mis leiab aset kord kuus neljapäeviti. Sel õhtul esilinastub Artises uus film, mis kindlasti naispublikut puudutab. Vastavalt filmi teemale, tujule või konkreetsele õhtule saavad armsad daamid valida ka oma selle õhtu kaaslase. Miks mitte tulla veetma kvaliteetaega sõprade seltskonnas! Igal juhul ootab ees meeleolukas õhtu, mis algab tervitusjoogiga kohvikus ning jätkub filmi sissejuhatuse, kingituste loosimise või mõne muu üllatuse ning filmiga saalis. 

 

JÄRGMINE ÜRITUS

N, 03.12 kell 18:30

Läheme retrolainele ja saame nii kogu hingest kaasa elada kui ka südamest naerda! Linastub uus kodumaine draamakomöödia "HÜVASTI, NSVL"

Johannes sünnib eriskummalisse ingerisoome perre. Kui tema ema otsustab Soome tööle minna, jääb poiss Sillamäele vanavanemate kasvatada. Johannesel tuleb hakata üksinda elu tōsiasju avastama. Ta armub kōrvuni kooliõde Verasse, kakleb, riskib, saab karistada… ja taustal laguneb kurjuse impeerium, mida peeti igaveseks. Aga Leninid langevad, peale tungivad värvilised barbid ja reklaamid, taanduvad krokodill geenad ja tossavad Moskvitšid… ja uksed läände lüüakse valla! “Hüvasti, NSVL” on film Tarkkinenide pere värvikast elust Eestis nõukaaja viimastel aastatel.

Värsket kohvi Pauligilt saab mekkida alates 18:00, ajastuhõngulised tervitusjoogid serveerib kino kohvik kell 18:30, kell 19:00 toimub saalis kingiloos ning astuvad üles õhtu külalised - näitleja PÄÄRU OJA ja produtsent PEETER URBLA

VAATA TREILERIT

OSTA PILETID

Üritusi ei ole.