Registreeru

Sündmused

Eriprogrammid

 

Kino Artis korraldab regulaarselt eriprogramme nii lastele ja noortele kui ka spetsiifilisema huviga kinokülastajatele. Mitmed sariüritused on alguse saanud juba aastaid tagasi, näiteks koolinoortele suunatud programm KIRJANDUS KINOS ja kõige pisematele kinohuvilistele suunatud MUDILASTE MULTILAEGAS avaneb. Samuti on Artises esilinastunud kõik Eesti Rahvusringhäälingu projekti EESTI LOOD filmid.

 

2010. aasta sügisest toimuvad iga kolmapäeva hommikul BEEBIKINO hommikud, et ka noored emad-isad saaksid osa kinokultuurist ja väärt filmidest. 2011. aasta oktoober tähistab VÄÄRIKATE KINOHOMMIKUTE eriseansside algust, mis toob iga teisipäeva ja neljapäeva hommikul kell 11:00 saali sadakond või enam väärikas eas filmihuvilist.

 

Muidugi mõista toimuvad meil ka erinevad filminädalad, mis pühendatud väärt autoritele, olulistele teemadele ja kultuuridele. Sellisteks on aasta alguses toimuv dokumentaalfilmide festival DOCPOINT TALLINN, naisteemasid käsitleva LADYFESTI filmiprogramm, igakevadine JAAPANI ANIMATSIOONI FILMIFESTIVAL (JAFF), iga-aastased HÕIMUPÄEVADE filmid ning paljud-paljud teised üritused. Kinos Artis on alati koha leidnud ka TALLINNA PIMEDATE ÖÖDE FILMIFESTIVALI seansid.

 

Hetkel aktiivsed eriprogrammid avanevad rippmenüüst. Ole kohal ja naudi kino!