Registreeru

Ärikliendile

Miks reklaamida Artises

 
 
Kino Artis on Tallinnfilmile kuuluv väärtfilmikino, mis asub Solarise keskuse kolmandal korrusel. Kinol on kaks saali: 72-kohaline ning 181-kohaline kinosaal, kus linastuvad peamiselt Euroopa auhinnatud filmiparemik, sh mängufilmid, dokumentaalid, laste- ja animafilmid ning pea kõik Eestis toodetud filmid. Lisaks nendele näitame kord kuus toimuvates eriprogrammides ka Aasia ja USA väärtfilme.
 
Samuti asub Artises vahva Klaabu mängutuba, kus vanematel on filmi ajaks võimalik oma laps mängima jätta (hoidjateenust kino hetkel ei paku). Kinos on hubane linnavaatega kohvik, kus saab korraldada firmaüritused, pressikonverentse, koolitusi, filmivaatamisi väiksematele seltskondadele, sünnipäevi või muid ühiseid koosviibimisi. 
 
 
Artise külastajaks on peamiselt eneseteadlik ja kvaliteeti hindav filmisõber, kelle standardid ja eelistused on elus selgelt juba välja kujunenud. Sellist tarbijat on reklaamiga raskem püüda, mis teeb reklaamikontakti kvaliteetseks ja tõhusaks. Artist külastab kuus üle 8000 inimese.
 
 
Reklaami tellimine ja info:
E-post: tallinnfilm@kino.ee
T: 663 1370