Registreeru

Valikud

Ostukorv

Valmis

I Kiwi og Strit I
Perefilm

  • 0h 38 min
  • seiklusfilm, animatsioon
  • Esben Toft Jacobsen
  • Kaks väikest veidrat olendit elavad metsas: Kiwi, kes on puhas, hoolas ja kollane ning Strit, kes on lilla, natuke hooletu ja metsik! Mõlemad olendid on uudishimulikud avastama uusi asju: mängima jalgpalli, maalima ja ujuma. Aga see suurepärane duo satub ka paljudesse äpardustesse, mis sageli lõppevad naerupahvatusega.

11:00 Laupäev 20.05.2017

Artis, Saal 1

Subtiitrid puuduvad.
Seansi lõpp: 11:42
4. Euroopa lastefilmide festival

Vali piletid

Laps (kuni 12. eluaastani) 3,00 €
Täiskasvanu lasteseansil 4,60 €
Seenior 4,60 €
Piletite ostmiseks logi sisse

 

 

Tere tulemast Kino Artis piletipoodi!

 

Internetist piletite ostmiseks on vajalik registreerumine. Seda saab teha siinsamas kodulehel, klikates üleval servas lingile „Registreeru“ ja täites ära vastava avalduse. Registreerudes liitud automaatselt meie kinoklubiga Artišokk. Liitumine on tasuta ega kohusta millekski. Olles klubi liige, saad osta pileti tavahinnast soodsamalt. Lisainfo: www.kino.ee/Club

 

Piletite broneerimine veebis lõpeb 2 tundi enne seansi algust. Broneeritud pilet tuleb välja osta 1 tund enne filmiseansi algust, vastasel juhul broneering aegub. NB: Eriürituste, nagu ajakirjade Eesti Naise ja Jana filmiõhtu puhul tuleb pilet välja osta hiljemalt 24h enne filmiseansi algust, vastasel juhul broneering aegub.

 

Peale piletiostu saad piletid kodus välja trükkida. Kui kodus printerit ei ole, trükitakse piletid välja kino kassas. Kui ostsid sooduspileti, võta kaasa soodustust tõendav dokument. Dokumendi puudumisel on kinol õigus saali sisenemine keelata.

 

NB! Artis on plaksumaisivaba kino.

 

Solarise keskuse keldrikorrusel asub südalinna soodsaim parkimismaja - kassas parkimiskaardi märgistanud klientidele kehtib soodushind 0,5h 1 €. Sissesõit parklasse Sakala tänavalt. Soovitame parkida parkla Rävala pst poolsele alale, kust pääseb liftiga otse kinno.


 

 

 

 

Suhtle Meiega

KinoArtis@Facebook