Registreeru

Eriprogrammid

Ajakirja Jana filmiõhtu

Järgmine ajakirja Jana filmiõhtu toimub kolmapäeval, 11. aprillil kell 18.30. Ekraanile jõuab mõnus prantsuse komöödia PÄIKE SÜDAMES, filmi peaosas on armastatud näitleja Juliette Binoche.

 

Isabelle on 50-aastane lahutatud kunstnik, kes kohtub harva tütrega ja kelle eksmees püüab tulutult kunagist armuleeki uuesti süüdata. Õnneks Isabellel kavaleridest puudust pole, kuid kahjuks satuvad ta teele vaid abielumehed. Üks neist on pankurist kunsti- ja raamatusõber, kes pole aga tema nimel nõus oma naist maha jätma, teine on alkohoolikust ja madala enesehinnanguga teatrinäitleja. Vaatamata kõigele ei kaota Isabelle lootust leida tõelist armastust, ja on selle nimel valmis minema selgeltnägija juurde.

 

Изабель — 50-летняя художница, чей брак развалился. Она практически не видится с дочерью, а бывший муж постоянно и тщетно пытается возобновить их отношения. Однако, героиню буквально осаждают мужчины. Чаще всего женатые. Один из них — высокомерный банкир, любитель книг и искусства, но не собирающийся бросать супругу ради любовницы. Другой — театральный актер, страдающий алкоголизмом и неуверенностью. Однако, Изабель, не смотря ни на что не оставляет попыток найти настоящую любовь, пусть даже для этого и придется обратиться к экстрасенсу

 

 

Külalisi ootame alates kell 18.00, filmi algus on 18.30. Filmile eelneb kingituste loosimine ja sissejuhatus.

 

Osta pilet siit:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Suhtle Meiega

KinoArtis@Facebook