Registreeru

Eriprogrammid

Kirjandus kinos_2017

Eriprogrammi „Kirjandus kinos“ 13nda hooaja lisaseanss toimub 29. jaanuaril kell 14:00, mil linastub ulme sugemetaga draama ÄRA LASE MUL MINNARežissöör Mark Romanek demonstreerib selle nobelisti Kazuo Ishiguro samanimelisel romaanil ja Alex Garlandi stsenaariumil põhineva loo ohjamisel harukordset enesekindlust ning mis peamine – kannatlikkust.

Sellele filmile on vaja anda aega, et see saaks sulle naha alla pugeda ja siis seal sinu siseorganeid vaikselt närima hakata. Neid samu organeid, mis selles loos on nii tähtsal kohal. Ruthi, Kathy ja Tommy lapsepõlv on möödunud pealtnäha idülliliselt ühes vaikses maakohas paiknevas internaatkoolis. Vanemaks saades peavad nad toime tulema teadmisega, et neil on siin maamunal täita üksainus, ent see-eest vägagi spetsiifiline ülesanne. See ülesanne – olgu see kuitahes üllas – välistab nende jaoks aga paljud asjad, mida inimesed tavaliselt nii iseenesestmõistetavalt oma õigusteks peavad ... Loo kesksetes rollides on briti tippnäitlejad Carey Mulligan, Andrew Garfield ja Keira Knightley. /Timo Diener /

 

 

Piletihind õpilastele on 2.90 eurot, gruppide saatjatele sissepääs kinno tasuta.

 

Lisainfo ja broneerimine triin@kino.ee, tel 663 1370. Piletihind õpilastele on 2.90 eurot, gruppide saatjatele sissepääs kinno tasuta.

 

 

Suhtle Meiega

KinoArtis@Facebook